HAKKIMIZDA

 

MK PROJE

MKPROJE; değişen dünyaya ayak uydurmanızı sağlamak ve size özel çözümler sunmak amacıyla Mehmet PEŞKETER tarafından 2018 yılında kurulmuştur. Gerek pazarlama gerekse tutundurma çalışmaları açısından bilişim sistemleri her geçen gün pazarda payını arttırmaya devam edecektir, bu pastadan pay almak istiyorsanız gelişime ayak uydurmanın yolu bilişim sektöründen geçecektir.
Kuruluş amacımızın başında dijital dünyanın kapılarını sizlere açmak ve bu konuda kişilere ve kurumlara uygun, hızlı ve etkili çözümler sunmak gelmektedir.

MK PROJE, bu kapsamda müşterilerin ihtiyaç ,istek ve talepleri doğrultusunda insanların hayatını kolaylaştıran uygulamalar geliştirmektedir. Bu uygulamaları geliştirirken de web tabanlı mimari kullanarak platform bağımsız bir yapı üzerinde çalışmaktadır. Bu hem geliştirilebilirliği sağlamakta hem de farklı sistemler kullanan kullanıcılara eşit şartlarda hizmet sağlamaktadır.


MARKALARIMIZ

Mehmet PEŞKETER

Mehmet PEŞKETER; 1987 yılında İzmir’de doğmuştur. Yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere çeşitli proje ofisleri ve yazılım şirketlerinde çalışmıştır. 2018 yılında 3. sınıfta iken MK PROJE’yi kurmuştur. Manisa Celal Bayar Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezunudur.
mehmet pesketer


Vizyonumuz

Şirket vizyonumuz; şirketimizin önümüzdeki 5 yıl içinde yüzde yüz milli sermaye ve iradeyle hazırlanmış patenti kendisine ait program ve yazılımlarla sektörde adından söz ettirmeye başlamak olup; 10 yıl içinde sağlam temellere oturmuş, ülke genelinde ihtiyaç duyulan alanlarda hayata geçirilmesi yönünde başvurulan öncü şirketlerden biri haline getirmektir. Daha uzun vadede ülkemizi yurt dışında temsil ederek ülkemize ciddi döviz girdisi sağlayarak ülke ekonomisine katkı sağlayan güçlü, güvenilir ve dünyanın önde gelen yazılım ve proje şirketlerinden biri olmaktır.

Misyonumuz

Şirket misyonumuz; ülkemizin gelecek projeksiyonları arasında mutlak var olmayı hedeflediği yazılım, programlama alanlarında katma değer yaratacak, sosyal hayatı kolaylaştıran, ülke ekonomisine katkı sağlayan yazılım ve programlar geliştirerek ülkemizi Atatürk’ün işaret ettiği muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmaktır.

2018'den Bugüne

Menuasy Yayına Alındı

Restoranlar için geliştirdiğimiz QR Menu sistemini yayına aldık.

2024
Şubat

Commasis Yayına Alındı

Perdeciler için geliştirdiğimiz iş takip ve ölçü alma sistemini yayına aldık.

2024
Ocak

MK10LINE

MK Proje'nin sunduğu tüm hizmetleri online satın alabileceğiniz eticaret sistemini yayına aldık.

2024
Ocak

Visit Our Fair

3 Boyutlu online fuarlar kurup ziyaretçilerin katılımına açabileceğiniz visitourfair.com yayına başladı.

2023
Kasım

MK Proje® Marka Tescili

MK Proje artık tescilli bir marka.

2022
Nisan

E-Ticaret Sistemi

Full yönetim panelli e-ticaret sistemimizi yazıp satışlarına başladık.

2021
Mayıs

Factory-Man

Fabrikalar için tasarladığımız hammadde ve iş takip sistemini geliştirerek yayına aldık.

2020
Haziran

Gen-Port

Genetik laboratuarları için yazmış olduğumuz hasta ve kodlama takip sistemini geliştirerek hayata geçirdik.

2019
Şubat

KOSGEB Desteği

Kosgeb projemiz onaylanarak destekler alınmaya başlandı.

2019
Ocak

SayonPro® Marka Tescili

Bulut tabanlı Site ve Apartman Yönetimi Programı Sayonpro.com'u hayata geçirerek marka tescilini yaptık.

2018
Kasım

Kuruluş

MK Proje Yazılım ve Mühendislik Hizmetleri Anonim Şirketi, girişimcilik ruhu ile Mehmet PEŞKETER tarafından öz sermaye ile kuruldu.

2018
Temmuz

Projeleriniz İçin Bize Ulaşın

cta
Hemen Arayın

+90 850 346 0 657

veya
Formu Doldurup Gönderin

PROJENİ ANLAT

cta