MK PROJE

MKPROJE; değişen dünyaya ayak uydurmanızı sağlamak ve size özel çözümler sunmak amacıyla Mehmet PEŞKETER tarafından 2018 yılında kurulmuştur. Gerek pazarlama gerekse tutundurma çalışmaları açısından bilişim sistemleri her geçen gün pazarda payını arttırmaya devam edecektir, bu pastadan pay almak istiyorsanız gelişime ayak uydurmanın yolu bilişim sektöründen geçecektir. Kuruluş amacımızın başında dijital dünyanın kapılarını sizlere açmak ve bu konuda kişilere ve kurumlara uygun, hızlı ve etkili çözümler sunmak gelmektedir.

MK PROJE, bu kapsamda müşterilerin ihtiyaç ,istek ve talepleri doğrultusunda insanların hayatını kolaylaştıran uygulamalar geliştirmektedir. Bu uygulamaları geliştirirken de web tabanlı mimari kullanarak platform bağımsız bir yapı üzerinde çalışmaktadır. Bu hem geliştirilebilirliği sağlamakta hem de farklı sistemler kullanan kullanıcılara eşit şartlarda hizmet sağlamaktadır.

Mehmet PEŞKETER

Mehmet PEŞKETER; 1987 yılında İzmir’de doğmuştur. Yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere çeşitli proje ofisleri ve yazılım şirketlerinde çalışmıştır. 2018 yılında 3. sınıfta iken MK PROJE’yi kurmuştur. Manisa Celal Bayar Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezunudur.

MARKALARIMIZ

MK PROJE Tescilli Marka Belgelerimiz